Marpoint > Kuchyňské potřeby > Bar & Vinné příslušenství > Vývrtky, otvíráky

Zwilling J. A. Henckels Sommelier set / 4ks

Název Zwilling J. A. Henckels Sommelier set / 4ks
Výrobce Zwilling J. A. Henckels - ZWILLING® Sommelier
Kód 39500-054
Cena 2 860,00 Kč
Cena s DPH 3 461,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Setů

Popis

Sommelier set Zwilling J. A. Henckels obsahuje vývrtku, dekantovací nálevku na víno se zátkou, kroužek na lahev proti odkapávání a řezač na fólii.
Vývrtka je vyrobená z nerezové oceli a potažená teflonem. Vhodná pro všechny druhy korků běžných lahví vína. Rozměry: výška: 19cm, šířka: 11,5, hloubka: 5cm.
Dekantovací nálevka provzdušňuje víno pomocí spirály během nalévání do sklenice a lze ji použít i jako zátku. Rozměry: 13 x 8 x 4,2cm.
Kroužek na lahev proti stékání kapek vína z nerezové oceli s magnetem, dík němuž drží kroužek na lahvi pevně. Vnitřek kroužku je z omyvatelné plsti. Rozměry: výška: 4,2cm, šířka: 13cm, délka: 8cm.
Řezač na folii pomůže odstranit všechny ochranné fólie lahví vína. S pomocí čtyř řezných kotoučů rozřízne fólii na jedno otočení. Postačí mírně zatlačit a otočit přiloženým řezačem. Rozměry: výška: 4,2cm, šířka: 13cm, délka: 8cm.

Řada ZWILLING® Sommelier nabízí milovníkům vína perfektní kombinaci zábavy a užitku. Doplňky k vínu z ušlechtilé nerezové oceli jsou charakteristické svým unikátním designem, vysokou funkčností a dlouhou životností.

Značka ZWILLING J. A. HENCKELS je již od r. 1731 synonymem nejen tradiční solingenské řemeslné zručnosti, ale i skvělého designu. Používáte-li při vaření všech smyslů, je pro vás Zwilling jasnou volbou: kdo jednou vyzkouší Zwilling, jiný nástroj už nechce. Skvělý design a rukojeť, která perfektně sedí v ruce, promění vaření v neobyčejný zážitek. Nechte se unést smyslností.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena