Marpoint > Kuchyňské potřeby > Tácy a podnosy

Podnos Wesco Spacy Tray, průměr 33cm / rubínová

Název Podnos Wesco Spacy Tray, průměr 33cm / rubínová
Výrobce Wesco - kuchyňské potřeby
Kód 322101-58
Cena 1 197,00 Kč
Cena s DPH 1 448,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Tác Wesco Spacy Tray průměru 33cm je vyrobený z kvalitního ocelového plechu s práškovanou barvou. Vnitřní pogumovaná plocha podnosu, extra velké otvory pro ruce po obou stranách tácu a zvýšený, 5,5cm vysoký okraj se postará o bezpečí při transportu. Hodnotný pomocník pro každou kuchyni i kancelář.

První, co vás na výrobcích Wesco zaujme je čistý a krásný design v retro stylu. Kuchyňské doplňky Wesco jsou krásné, kvalitní, funkční a svým veselým designem vás potěší pokaždé, když se na ně podíváte.
Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. Vydrží Vám dlouhá léta i když je budete používat denně.

Více jak 140-leté zkušenosti s výrobou a zpracováním kovů garantují nekompromisní kvalitu. Wesco používá vysoce kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy a nerezovou ocel.
Firma byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co." a brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti. Od té doby neustále svou nabídku produktů rozšiřuje.
Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů.
Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem - retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu chlebníků, dóz na potraviny, mlýnky na koření, cukřenky i mléčenky, termosky, karafy, stojany na papírové utěrky a mnoho dalších praktických kuchyňských pomocníků a doplňků.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena