Marpoint > Kuchyňské potřeby > Vývrtky, otvíráky

Číšnický otvírák Zwilling J.A.Henckels Classic

Název Číšnický otvírák Zwilling J.A.Henckels Classic
Výrobce Zwilling J. A. Henckels - ZWILLING® Sommelier
Kód 39500-053
Cena 1 390,00 Kč
Cena s DPH 1 682,00 Kč
Dostupnost Na objednávku
Kusů

Popis

Číšnický otvírák Classic od ZWILLING J. A. Henckels z nerezové oceli má tři funkce: otvírák, vývrtka a nožík. Pro svůj kompaktní, ergonomický ale též moderně-klasický design je správnou volbou pro milovníky vína. Její štíhlý tvar společně s rukojetí z odolného kompozitu Micarta dodávají noži nadčasovou krásu a pohodlný úchop. Rukojeť je příjemná na dotek, lehká ale přitom pevná, odolná vůči teplu i vlhkosti.
Rozměry: výška: 2,7cm, délka 8cm (otevřený: 15cm).

Tento otvírák získal prestižní ocenění za design: Red Dot Design Award 2013

Řada ZWILLING® Sommelier nabízí milovníkům vína perfektní kombinaci zábavy a užitku. Doplňky k vínu z ušlechtilé nerezové oceli jsou charakteristické svým unikátním designem, vysokou funkčností a dlouhou životností.

Značka ZWILLING J. A. HENCKELS je již od r. 1731 synonymem nejen tradiční solingenské řemeslné zručnosti, ale i skvělého designu. Používáte-li při vaření všech smyslů, je pro vás Zwilling jasnou volbou: kdo jednou vyzkouší Zwilling, jiný nástroj už nechce. Skvělý design a rukojeť, která perfektně sedí v ruce, promění vaření v neobyčejný zážitek. Nechte se unést smyslností.

Sdílej tento článek s přáteli!
 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena