Marpoint > Kuchyňské potřeby > Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože Solingen & příslušenství > Nože jednotlivé
Zwilling J.A.Henckels Twin Pure
Zwilling Pro - nože pro profesionály  
 Zwilling J.A.Henckels MIYABI 5000MCD
logo

Zwilling J.A.Henckels Pro

Kolekce nožů Zwilling Pro je vylepšenou variatnou Zwilling professional, je určena profesionálům, ale nejen jim, jsou vhodné pro každého, kdo to myslí s vařením opravdu vážně, a to bez ohledu na to, jde-li o profesionály či laiky. Spojením sil solingenských nožířských mistrů, designéra Mattea Thuna a těch nejlepších šéfkuchařů, se zrodila řada Zwilling Pro. Čepele nožů upraveny tak, aby co nelépe odpovídaly požadavkům profesinálů na co nejpreciznější,...

logo

Zwilling J.A.Henckels Professional“S“

Tradiční nože, které jsou vyhledávané amatérskými kuchaři i profesionály. Spolehlivá kvalita klasicky nýtovaného nože, typická střenka a výjimečná Solingen ocel : tradiční výrobek ZWILLING J.A. HENCKELS. Bezkonkurenční nože, nůžky, příbory, nádobí, kuchyňské doplňky nebo manikúry: všechny tyto výrobky jsou vyráběny s důrazem na nekompromisní kvalitu řemeslného zpracování, s použitím špičkových materiálů a tak, aby sloužily co nejlépe svému účelu.

logo

Zwilling J.A.Henckels Twin Four Star II

Zwilling J.A.Henckels Twin Four Star II Nový design osvědčené řady pro moderní kuchyni. K rukojeti byla přidána luxusní nerezová patka s logem ZWILLING J.A.HENCKELS, která dodává noži exkluzivitu a spolehlivost. Zásadními rysy nožů Zwilling J.A.HenckelsTWIN Four Star II je bezpečnost a pohodlné zacházení.


logo

Zwilling J.A.Henckels TWIN Pure

Zwilling J.A.Henckels TWIN Pure - Čistý design pro nejlepší krájení. Nadčasově elegantní linie rozhodně nejsou jedinou devizou těchto nožů. Čepel kovaná z jednoho kusu a speciální směs Solingen oceli zaručují dokonalé užitné vlasnosti. Důraz je kladen na egonomii a dynamické krájení ladným kolébavým pohybem zápěstí. Nože Pure, přestože jsou jednoduché, vás vždy znovu překvapí svými výhodami.

logo

Zwilling J.A.Henckels Twin 1731

Řada Zwilling J.A.Henckels Twin 1731 je pojmenována po roce, ve kterém značka Zwilling J.A. Henckels vznikla. První z nové generace nožů, citlivě kombinující osvědčené a tradiční s inovací, představuje skvělou kombinaci formy a funkčnosti. Nůž shrnuje bohatství zkušeností s tradicí značky a přichází s jeho novým ztvárněním. Je to klasika, která chytne duši, klasika, která hmatatelně spojuje umění kovaného nože, materiálu a formy.

logo

Zwilling J.A.Henckels Damascus

V sérii Damascus jsou zkombinovány různé typy Solingen oceli s odlišným obsahem uhlíku, které ve výsledku přinášejí každá svůj specifický přínos. Čepel je tvořena 160 vrstvami oceli a je vykované z jednoho kusu. Speciální proces kalení zajišťuje vyváženost a tvrdost. Spojení mramorovaného ostří a olejovaného dřeva grenadilla, které tvoří rukojeť, z tohoto nože činí designový skvost.


logo

Miyabi 5000MCD - Prostě unikátní

Autentický japonský nůž s extrémně tvrdým jádrem z práškové oceli MicroCarbide MC63 uloženým ve 100 vrstvách dvou druhů oceli. Čepel je zdobena ručním honováním Honbazuke. Jedinečné ostří Katana připomíná ostří samurajských mečů. Mozaiková dekorace na střence dává noži punc výjimečnosti a stylově doplňuje orientální ladění. Nože MIYABI jsou vyráběny v japonském městě Seki, které je centrem průmyslové výroby japonskýchnožů a mečů. Výsledkem jedinečné...

logo

MIYABI 7000D - Prostě krásné

Esteticky dokonalé nože díky použití vícevrstvé oceli v atraktivním damascénském dezénu. Damascénská uhlíková ocel - 33 vrstev, rukojeť - Micrata, nerez ocel. Nože MIYABI jsou vyráběny v japonském městě Seki, které je centrem průmyslové výroby japonskýchnožů a mečů. Výsledkem jedinečné kombinace japonské zručnosti s přesností a kvalitou Zwilling J.A. Henckels jsou jedny z nejostřejších nožů světa. Extrémně ostré nože patří k japonské kuchyni,...


logo

AAA bez realitky

Prodávejte a pronajímejte své nemovitosti přímo konečným zájemcům bez provize za realitní kanceláře. AAA bez realitky.cz  je  realitní inzertní server zdarma!!! Jednoduché vkládání inzerátů, intuitivní vyhledávání. Zobrazování nemovitostí na mapách. Vložte si vaší firmu do sekce užitečné služby navždy zcela zdarma.

 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena