Bling H2O-pramenitá voda, 0.75l - Červená

Kód: V003
VÝPRODEJ - % MARPOINT TIP
Neohodnoceno
Značka: Bling H2O
1 019 Kč –41 %
Bling H2O-pramenitá voda, 0.75l - Červená
1 019 Kč –41 % 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.8.2020

Bling H2O-pramenitá voda, 0.75l (neperlivá) - Červená / CRYSTALLIZED™ - Swarovski Komponenty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bling H2O je nápadem holywoodského producenta Kevina G. Boyda. Při práci na různých studiových zakázkách, kde je nejdůležitější image si všiml, že je možné říci mnohé o osobnosti tím, jakou balenou vodu nosí. V Hollywoodu to vypadá, že lidé okázale ukazují svou balenou vodu, jako by to byla součást jejich prezentace.


Zda má lahev pěkný tvar, nebo pochází z exotického ostrova, ještě přesně nedefinuje možnosti balené vody.
Bling H2O byla stvořena, aby tyto možnosti vyjádřila. Posláním značky je nabídnout výrobek s dokonalou tváří, která by odpovídala Vaší vytříbené chuti. Výrobek je zaměřen na stále rostoucí trh zákazníků vyhledávajících superluxusní zboží. Jedná se o „krystal“ mezi balenými vodami, která na sebe upozorňuje jako Rolls Royce Phantom…
Nejprve byla tato voda představena vybraným atletům a hercům. V současné době rozšiřuje svou dostupnost a proto jí můžete zakoupit i v našem obchodě.

Bling H2O byla prezentována na mnoha nedávných událostech, jako MTV Video Music Awards, nebo při největší televizní události v USA, udělování cen EMMY. Bling H2O je pop kultura v lahvi, která ale není pro každého, pouze pro kteří Bling. Otázkou tedy zůstává : Do you Bling?


Přírodní pramenitá voda Bling H2O je lahvována přímo u zdroje v English Mountains, Dandrige, v americkém státě Tennessee.
Při udílení cen Berkeley International water Tasting Award získala Bling H2O Gold Medal of Excellence.
Lahve Bling H2O, které získaly v roce 2006 GPI Clar Choice, obsahují křišťálově čistou horskou pramenitou vodu. Při výrobě této vody je používán devítistupňový čistící proces zahrnující mimo jiné filtraci ozonovou, ultrafialovou a mikrofilktaci, zajišťující prvotřídní chuť a kvalitu.

Bling H2O je vyráběna v limitovaných edicích. Skleněné lahve s korkovým uzávěrem jsou vyšperkovány ručně lepenými Swarovski křišťály, kterými je opatřeno logo této neobyčejně balené vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: