Interierová vůně - Miss Violette / 500ml

Kód: 115131
Akce MARPOINT TIP
Neohodnoceno
393 Kč –37 %
Interierová vůně - Miss Violette / 500ml
393 Kč –37 % 249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Lampe Berger - interierová vůně - Miss Violette / 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interiérový parfém Miss Violette do katalytické lampy Lampe Berger. Miss Violet je ženská vůně kombinující okvětní lístky růží, fialkový prášek, vanilku a maliny.

Balení 500 ml = 20 hodin difuze = 80 hodin účinku. Vůně obsahuje isopropylalkohol, vodu a parfém.

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Vývoj každé vůně Lampe Berger trvá dva roky a bere ohled na ekologická i zdravotní hlediska. Použité vůně jsou složeny tak, aby se nespalovaly, a tak neblokovaly hořák. V databázi výrobce Lampe Berger je 160.000 vonných molekul, což umožňuje velmi rozsáhlé a podrobné testy, které zaručují ještě příjemnější vůni a naprostou zdravotní nezávadnost.

Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: