Interierová vůně - Paris chic / 500ml

Kód: 115065
VÝPRODEJ - %
Neohodnoceno
393 Kč –37 %
Interierová vůně - Paris chic
393 Kč –37 % 249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Lampe Berger - interierová vůně do katalytické lampy - Paris chic / 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interierová vůně Paris Chic do katalytické lampy Lampe Berger. Elegantní a chic vůně, inspirovaná fascinací neodolatelnou kyticí z ranního trhu. Bergamot, grapefruit, bulharská růže, litchi, pižmo a slabý nádech broskve.

Pro příjemný pocit a domácí pohodu vytvořili parfuméři LAMPE BERGER kolekci  Rêves d'Ailleurs - Sny objevování. Objevte sny, které byly inspirací velkým objevitelům. Výjimečné vůně francouzských mistrů parfumérů naplní váš dům vzrušujícími vůněmi kontinentů – uhrančivé Afriky, harmonické Asie, rafinované Evropy, pulzující Brazílie, rajských ostrovů… Vždy, když se nadechnete, pocítíte vzrušení z vůní dálek a přístavu, který vás volá na cestu. 

Balení 500 ml = 20 hodin difuze = 80 hodin účinku. Vůně obsahuje isopropylalkohol, vodu a parfém.

Mistři parfuméři používají k vytvoření svých děl stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance obohacují škálu parfumérských ingrediencí o stabilní a bezpečné suroviny a jejich kombinací s přírodními substancemi vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností.

Vývoj každé vůně Lampe Berger trvá dva roky a bere ohled na ekologická i zdravotní hlediska. Použité vůně jsou složeny tak, aby se nespalovaly, a tak neblokovaly hořák. V databázi výrobce Lampe Berger je 160.000 vonných molekul, což umožňuje velmi rozsáhlé a podrobné testy, které zaručují ještě příjemnější vůni a naprostou zdravotní nezávadnost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: