Nastavitelné vodítko Hunter Cody - tmavě hnědá

Kód: 65206 65207 Zvolte variantu
2 705 Kč 3 205 Kč od 2 705 Kč
Na objednávku (cca 20 dnů) Na objednávku (cca 20 dnů) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
14.8.2024 14.8.2024 Zvolte variantu

Nastavitelné vodítko Hunter Cody s přívěskem - tmavě hnědá-koňaková

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelné vodítko Hunter Cody je správnou volbou, pokud oceníte také vysoce kvalitní materiály a dobrý design. Vodítko je nastavitelné ve třech směrech a lze jej proto přizpůsobit jakékoli situaci. Vodítko HUnter Cody lze nastavit v několika jednoduchých krocích přesně tak, jak potřebujete. Krásný kovový znak s motivem bizonů označuje vodítko, které je vyrobeno z vysoce kvalitní bizoní kůže. Kůže pochází z udržitelného a přísně kontrolovaného chovu a je v Německu zpracovávána zkušenými specialisty z Hunteru. Díky výraznému zrnu je každá položka naprosto jedinečná. Přívěsek lze z vodítka sundat a použít třeba jako přívěsek na klíče. Vodítko si můžete vybrat ve dvou šířkách (1,5cm nebo 2cm).

Poznámka výrobce: Naše kůže se vyrábějí co nejšetrněji. V případě obarvené kůže může zpočátku docházet k mírnému, snižujícímu se zabarvení.

65251_001_grafik_17 – kopie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Hunter je tradiční podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků Hunter se mezitím také vyváží do více než 40 zemí po celém světě. Hunter v době svého vzniku vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, která platí až dosud. Že tedy jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou a končí atraktivní prezentací. Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přírozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů.

hunter-logo   41hq2tlXPRL – kopie    kdemerit