Swarovski Elements Bling H2O

Bling H2O je nápadem holywoodského producenta Kevina G. Boyda. Při práci na různých studiových zakázkách, kde je nejdůležitější image si všiml, že je možné říci mnohé o osobnosti tím, jakou balenou vodu nosí. V Hollywoodu to vypadá, že lidé okázale ukazují svou balenou vodu, jako by to byla součást jejich prezentace.


Zda má lahev pěkný tvar, nebo pochází z exotického ostrova, ještě přesně nedefinuje možnosti balené vody.
Bling H2O byla stvořena, aby tyto možnosti vyjádřila. Posláním značky je nabídnout výrobek s dokonalou tváří, která by odpovídala Vaší vytříbené chuti. Výrobek je zaměřen na stále rostoucí trh zákazníků vyhledávajících superluxusní zboží. Jedná se o „krystal“ mezi balenými vodami, která na sebe upozorňuje jako Rolls Royce Phantom…
Nejprve byla tato voda představena vybraným atletům a hercům. V současné době rozšiřuje svou dostupnost a proto jí můžete zakoupit i v našem obchodě.

Bling H2O byla prezentována na mnoha nedávných událostech, jako MTV Video Music Awards, nebo při největší televizní události v USA, udělování cen EMMY. Bling H2O je pop kultura v lahvi, která ale není pro každého, pouze pro kteří Bling. Otázkou tedy zůstává : Do you Bling?


Přírodní pramenitá voda Bling H2O je lahvována přímo u zdroje v English Mountains, Dandrige, v americkém státě Tennessee.
Při udílení cen Berkeley International water Tasting Award získala Bling H2O Gold Medal of Excellence.
Lahve Bling H2O, které získaly v roce 2006 GPI Clar Choice, obsahují křišťálově čistou horskou pramenitou vodu. Při výrobě této vody je používán devítistupňový čistící proces zahrnující mimo jiné filtraci ozonovou, ultrafialovou a mikrofilktaci, zajišťující prvotřídní chuť a kvalitu.

Bling H2O je vyráběna v limitovaných edicích. Skleněné lahve s korkovým uzávěrem jsou vyšperkovány ručně lepenými Swarovski křišťály, kterými je opatřeno logo této neobyčejně balené vody.