Kožený obojek pro psa Hunter Solid Education Chain - cognac

Kód: 68631 68632 68633 Zvolte variantu
1 629 Kč 1 755 Kč 1 899 Kč od 1 629 Kč
Na objednávku (cca 20 dnů) Na objednávku (cca 20 dnů) Na objednávku (cca 20 dnů) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 Zvolte variantu

Kožený obojek pro psa Hunter Solid Education Chain - cognac

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní, elegantní i  robustní obojek Solid Education Chain je ručně vyrobený i pletený z té nejjemnější hovězí kůže. POZOR: tento designový obojek je určen pro psí dámy a elegány, kteří umí chodit spolehlivě na vodítku (netáhnou), NE pro trénink! Díky speciálnímu designu má obojek příjemné, mírné tlumení nárazů. Vzhledem ke speciálnímu zpracování nelze vyloučit mírné natažení kůže o 1-3 cm. Ve stejném provedení můžete zakoupit i vodítko.

Kůže v Hunteru se vyrábějí co nejšetrněji. V případě obarvené kůže může zpočátku docházet k mírnému, snižujícímu se zabarvení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Hunter je tradiční podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků Hunter se mezitím také vyváží do více než 40 zemí po celém světě. Hunter v době svého vzniku vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, která platí až dosud. Že tedy jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou a končí atraktivní prezentací. Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přírozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů.

hunter-logo   41hq2tlXPRL – kopie    kdemerit