Nastavitelné vodítko Hunter Round & soft Cody - cognac

Kód: 65238
2 159 Kč
Na objednávku (cca 20 dnů)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Nastavitelné vodítko Hunter Round & soft Cody - cognac, s přívěskem, délka 2m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelná vodítka jsou v zásadě všestranná. Lze je snadno a rychle přizpůsobit jakékoli situaci bez ohledu na to, jak neočekávaně může přijít. Bizoní kůže z udržitelného a přísně kontrolovaného chovu zpracovávají v Německu ve firmě Hunter odborníci na kůži. Díky tzv. kulatému zpracování je nastavitelné vodítko Hunter Round & Soft Cody tak výjimečné. Díky pružné kůži a kulatému průřezu leží vodítko velmi pohodlně v ruce. Vnitřek vodítka je z odolné nylonové vložky, je vyrobeno v Německu a splňuje tak nejvyšší standardy kvality. Přívěsek na vodítku můžete sundat a použít třeba jako přívěsek na klíče. Rozměry: délka vodítka: 200 cm, průměr: 1 cm.

Poznámka výrobce: Naše kůže se vyrábějí co nejšetrněji. V případě obarvené kůže může zpočátku docházet k mírnému, snižujícímu se zabarvení.

65251_001_grafik_17 – kopie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Hunter je tradiční podnik, který se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Sortiment sahá od obojků, postrojů, vodítek, ohlávek a stíhlových udidel, vyrobených z různých materiálů, přes módní a funkční psí oblečky, polštáře, postýlky, až k hygienickým výrobkům, inovativním hračkám a svačinkám. Velké množství výrobků Hunter se mezitím také vyváží do více než 40 zemí po celém světě. Hunter v době svého vzniku vstoupil na trh s přesvědčivou filozofií, která platí až dosud. Že tedy jde především o kvalitu výrobků, spokojenost zákazníků a blahobyt psů, koček a koní. Kvalita byla ve společnosti vždy nejvyšší prioritou, což začíná již nákupem surovin, pokračuje výrobou a končí atraktivní prezentací. Další základní myšlenkou společnosti je poskytování jednotlivých výrobků s krásným a exkluzivním designem a vysokou funkčností. V Hunteru je v průběhu celého pracovního procesu zajišťována maximální péče a nejvyšší kvalita. Proto se tedy i po výběru kůže klade důraz na původ a životní styl zvířat, neboť tyto jsou nezbytným předpokladem pro dobrou kvalitu kůže. Aby se uchoval přírozený charakter stoprocentní kůže, je většina výrobků obarvována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, neboť Hunter klade důraz na použití netoxických materiálů.

hunter-logo   41hq2tlXPRL – kopie    kdemerit